• Bonus Membran

Bonus Membran

Bitümlü membran, yapıları suyun neden olduğu olumsuz etkilere karşı korumaya yarayan bir su yalıtım malzemesidir. Yaşam alanlarına konforlu bir su yalıtımı sağlanması amacıyla kullanılan membranın kullanım alanlarını, yapıların temel, perde, bodrum, bahçe, teras ve çatıları olarak sıralayabiliriz. Ayrıca köprü, viyadük gibi farklı yüklere maruz kalan yapılar için de uygun bir yalıtım malzemesidir.

Bonus Membran, yapısında güçlendirici çok farklı polimerler içermektedir. Bu polimerler, malzemeye yüksek dayanım katmakla beraber ürünün kolay uygulanmasında ve mükemmel su yalıtımı sağlamasında başrol oynamaktadır.

Polimerlerle takviye edilmiş bitüm, farklı çekme, kopma ve yırtılma dayanıma sahip polyester ya da cam tülü taşıyıcılar kullanılarak nihai özelliklerine ulaşmaktadır. Taşıyıcı özellikleri ile doğru orantılı olarak çok farklı detaylara ve iklim şartlarına uyumlu, uygulama ve kullanım kolaylığı sunması bitümlü membranı, diğer su yalıtım malzemelerinden ayıran önemli bir avantaj olarak karşımıza çıkarır.

BONUS MEBRAN BROŞÜRÜ

BONUS YALITIM GENEL BROŞÜRÜBu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Bonus Membran

Etiketler: Bonus Membran