Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
TL $
Sepetiniz boş!

Hakkımızda

Şirketimiz YEŞİL GÖNEN YAPI MALZEMELERİ İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ticaret faaliyetine yapı malzemeleri sektöründe 2007 yılında Nazım BEKAR, oğulları İlker BEKAR ve Ertan BEKAR kurucu ortaklığı ile başlamıştır.

Her zaman en uygun fiyat ve kaliteli ürün politikasıyla firmamız hizmetinizdedir. Yeşil Gönen Yapı olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çaba sarf ettik. Şirketimiz siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Firmamız 2007 yılında ticaret faaliyetine Gönen’de perakende yapı malzemeleri satışı yapmakta iken şu an bölgede diğer tedarikçilerin toptan ihtiyaçlarını da tedarik ederek müşterilerine daha geniş ürün ve hizmet yelpazesini sağlamış, aynı zamanda konut yapımı ve bölge ihalelerinde taahhüt hizmetleri vermektedir.


Misyon:

Yarınımızın, müşterilerimizin memnuniyetine bağlı olduğuna inanmaktayız. Bu inancımız müşterilerimiz için üstün kalite ve hizmet anlayışını sunarak sürdürecek ve müşterilerimiz için güvenilir bir ortak olarak kalmaya devam edeceğiz.


Vizyon:

Yapı sektöründe doğru kabul edilen kaliteyi ve hizmeti en uygun fiyata, haksız rekabete yol açmadan yeniliğe açık, geniş bir bakış açısına sahip, insana ve çevreye saygılı bir sektör şirketi olmaktır.

YEŞİL GÖNEN YAPI MARKET YEŞİL GÖNEN YAPI MARKET YEŞİL GÖNEN YAPI MARKET YEŞİL GÖNEN YAPI MARKET YEŞİL GÖNEN YAPI MARKET YEŞİL GÖNEN YAPI MARKET YEŞİL GÖNEN YAPI MARKET YEŞİL GÖNEN YAPI MARKET YEŞİLÖNEN YAPI MARKET G YEŞİL GÖNEN YAPI MARKET YEŞİL GÖNEN YAPI MARKET YEŞİL GÖNEN YAPI MARKET YEŞİL GÖNEN YAPI MARKET YEŞİL GÖNEN YAPI MARKET